Nieuws
Zeevisvereniging Ter Heijde wierp een hengel uit voor Avavieren.Zeevisvereniging Ter Heijde wierp een hengel uit voor Avavieren.
De eerste zondag van 2020 stond bij zeevisvereniging Ter Heijde voor het derde jaar in het teken van de JaGrobokaal.
Ter nagedachtenis van Jan Groot, een van de bestuursleden van de vereniging, kwamen zondag 5 januari 75 zeevissers naar Ter Heijde om vanaf het strand te vissen. De start was om 9.00 uur en om 13.00 uur werden de vissers met een kar opgehaald vanaf het strand en werden zij naar café De Viskeet vervoerd.
De vis die werd gevangen door een deelnemer, werd gemeten en elke volgende vis werd de lengte erbij opgeteld. Degene met de meeste lengte vis werd winnaar van de bokaal.
Tijdens een gezellig samenzijn in De Viskeet werden niet alleen de winnaars bekend gemaakt, maar was er ook een tombola en een loterij. Dit alles met als doel een prachtige cheque te overhandigen aan Avavieren. Alle vissers hadden geweldig gehengeld! Elly en Hans Prins mochten uit handen van Jan Dibbets een schitterende donatie van maar liefst € 2415,– ontvangen. Zo mocht Avavieren een geweldige vis aan de haak slaan, een mooi bedrag om het jaar 2020 in te gaan.
Neem contact met ons op
Vrienden van Stichting Avavieren
IBAN: NL25RABO0167870521
Kamer van Koophandel: 60450452